24-29.08.2020

Dni Otwarte w Uczelniach Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula gratulują tegorocznym maturzystom. Teraz jest czas, byście ruszyli w dalszą ekscytującą drogę. Uczelnie Vistula otworzą przed wami szerokie perspektywy i globalne możliwości. W trakcie Dni Otwartych Online możecie poznać innowacyjną ofertę uczelni i bezpieczne, atrakcyjne warunki studiowania.

W tych trudnych czasach zyskaliście dużo więcej niż świadectwo dojrzałości. Zdobyliście doświadczenie, jakiego nikt przed wami nie doznał. Rozwinęliście wiele kompetencji, w tym również cyfrowych. Nauczyliście się elastyczności, samodzielnej pracy i kreatywności. Teraz świat stoi przed wami otworem.

Jakie studia wybrać? W Vistuli odnajdziesz drogę

To jest ten czas, by zacząć kierować swoim życiem i decydować o tym, co ważne, również o tym, jakie studia wybrać. Podejmujcie decyzję odpowiedzialnie i mądrze. Nie zawsze jest to łatwe. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula otrzymacie wszechstronne wsparcie. Podczas Dni Otwartych w bezpiecznej formule online poznacie naszą bogatą ofertę studiów I i II stopnia. Udostępniony przez nas quiz ułatwi wam wybór odpowiedniego kierunku. Uczestnicy Dni Otwartych Online mogą skorzystać z wyjątkowej promocji – przez jeden semestr mogą studiować za darmo.

Ekscytujące wyzwania i wielka szansa

Podczas Dni Otwartych dowiecie się, czego uczymy i jak uczymy. Bez wychodzenia z domu spotkacie się z naszymi wykładowcami i porozmawiacie o programach studiów na poszczególnych kierunkach, o warunkach rekrutacji, możliwościach kariery i procesie aplikacji. Poznacie zalety Uczelni Vistula, wśród których są:

  • innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • prestiżowe certyfikaty;
  • doskonała infrastruktura;
  • przyjazna atmosfera;
  • kadra wybitnych wykładowców;
  • współpraca z biznesem;
  • bogaty program stypendialny;
  • unikatowy Program Mentoringu;
  • program Erasmus+

Poznacie też nasze studia w trybie online. Vistula ma ogromne doświadczenie w tym obszarze. Od sześciu lat prowadzi profesjonalnie przygotowane studia przez Internet, posiada własną platformę e-learningową, gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość. To studia idealne dla tych, którzy mieszkają daleko od ośrodka akademickiego, już pracują lub wychowują małe dzieci.

Studia w Vistuli to wielka szansa. W ich trakcie zidentyfikujecie swoje predyspozycje i rozwiniecie talenty, zaprojektujecie skuteczny plan na pewną zawodową przyszłość. Dyplom Vistuli otworzy przed wami globalne możliwości.

Zaczynamy 24 sierpnia.

Sprawdźcie naszą propozycję i wybierzcie te webinary, które was interesują. Zapraszamy na podstronę Vistuli, poświęconą wydarzeniu: https://www.vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty


data ostatniej modyfikacji: 2020-08-11 09:32:18
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności