Dni Otwarte

tag
Archiwum
25-30.07.2022
Chcesz podjąć studia, które zagwarantują ci pewną przyszłość? To słuszna droga, bo w życiu warto podejmować racjonalne decyzje i konsekwentnie dążyć do celu. Wsparcie znajdziesz w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Ich bogatą ofertę oraz wykładowców możesz poznać w trakcie Dni Otwartych Online, które odbędą się w dniach 25-30 lipca. Uczestnicy zyskają możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji: 50% rabatu na pierwszy rok studiów. 
20-25.09.2021
To ostatni dzwonek, by zdecydować o wyborze studiów. Czym się kierować, podejmując decyzję? Myśl perspektywicznie i wybierz studia z przyszłością, które zagwarantują ci zawodowy sukces. Wsparcie znajdziesz podczas ostatnich w tym roku Dni Otwartych Online w Uczelniach Vistula.
23-28.08.2021
Chcesz podjąć studia, ale nie znalazłeś jeszcze swojego miejsca? Często tak bywa. O edukacyjnej ścieżce decyduje przecież wiele czynników, a wybór bywa trudny. Możesz jednak liczyć na wsparcie
Uczelni Vistula. Szczegóły odkryjesz podczas kolejnej edycji Dni Otwartych Online, które odbędą się w dniach 23-28 sierpnia.
26-31.07.2021
Drodzy Maturzyści,

Gratulujemy Wam zdanego egzaminu dojrzałości. Teraz nadszedł czas, by ruszyć w dalszą drogę. Czy wiecie już, jaki kierunek studiów i jaką uczelnię wybrać? Decyzja nie zawsze jest łatwa, ale możecie liczyć na wsparcie Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, które w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2021Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2021 są w czołówce najlepszych niepublicznych szkół w Polsce. Nasi absolwenci z sukcesem rozwijają karierę zawodową. Akademia Finansów i Biznesu Vistula plasuje się na czwartym miejscu wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy 2021.
1-6.02.2021
Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula organizują w dniach 1-6 lutego dni otwarte online.
21-26.09.2020
W dniach 21-26 września w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa odbędą się Dni Otwarte.
24-29.08.2020
Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula gratulują tegorocznym maturzystom. Teraz jest czas, byście ruszyli w dalszą ekscytującą drogę. Uczelnie Vistula otworzą przed wami szerokie perspektywy i globalne możliwości. W trakcie Dni Otwartych Online możecie poznać innowacyjną ofertę uczelni i bezpieczne, atrakcyjne warunki studiowania.
29.06-4.07.2020
Grupa Uczelni Vistula zaprasza na Dni Otwarte
Kanał RSS dla tej listy

Aktualizacje proszę przesyłać na 


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności