2024-07-11 16:00

Uniwersytet SWPS w Krakowie zaprasza na drzwi otwarte

Wydarzenie odbędzie się 11 lipca w godzinach 16:00-18:00 w siedzibie Uniwersytetu SWPS w Krakowie przy al. Jana Pawła II 39A.

Harmonogram:

Warsztaty, spotkania i rozmowy

Pracownie i sale, gdzie odbędą się spotkania, będą dostępne od 16:00 do 18:00. Możesz swobodnie przemieszczać się między różnymi przestrzeniami i brać udział we wszystkich zaplanowanych zajęciach. W każdej chwili masz również możliwość zmiany warsztatów na inne.

  • Game Design: warsztat Podstawy projektowania gier - 16:00–18:00, aula B

Na warsztatach poznasz podstawowe koncepcje projektowania gier, tworząc własną grę karcianą. Przekonasz się, jakie wyzwania stoją przed designerami, jak skutecznie dopasować mechaniki do rozgrywki oraz w jaki sposób tworzyć atrakcyjne opisy.

Prowadzący: Michał Jutkiewicz Kulturoznawca specjalizujący się w kulturze popularnej i nowych mediach, wykładowca na kierunku Game Design.

  • Sztuka cyfrowa oraz grafika reklamowa i multimedia: warsztat Rysunek eksperymentalny - 16:00–18:00, sala 100

Dowiesz się, jak używać tradycyjnych narzędzi rysunkowych i malarskich w niekonwencjonalny sposób, łącząc różne media. Będziemy działać na arkuszach papieru A4 i A5, zajmując się tematami takimi jak plama, kreska, faktura, barwa, punkt, linia, płaszczyzna. Możesz również skonsultować swoje prace i portfolio.

Prowadząca: dr hab. Magdalena Pińczyńska, prof. Uniwersytetu SWPS Projektantka, architektka wnętrz, dziekan Wydziału Interdyscyplinarnego w Krakowie Uniwersytetu SWPS.

  • Zarządzanie: warsztat Gra symulacyjna „Nowy świat” - 16:00–18:00, hol

Podczas gry symulacyjnej "Nowy świat" przeniesiesz się do czasów prastarych klanów. Twoim celem będzie zdobycie mapy prowadzącej do nowego lądu, co wymaga współpracy zespołowej i międzyzespołowej. Przypomnimy sobie, jak ważna jest współpraca, zidentyfikujemy czynniki wpływające na efektywność oraz opracujemy zasady komunikacji.

Prowadząca: Justyna Berniak-Woźny Badaczka, menedżerka projektów, konsultantka ESG, trenerka i tutorka, koordynatorka kierunku zarządzanie.

  • Skandynawistyka: warsztat  Spotkanie ze Skandynawistyką - 16:00–18:00, hol

Zapraszamy na spotkanie z kulturą krajów skandynawskich i językiem norweskim. Poznasz rekwizyty i gadżety ze Skandynawii, weźmiesz udział w losowaniu zdań w języku norweskim i nauczysz się je poprawnie wypowiadać. Studenci z Koła Naukowego NORDEN opowiedzą o studiach na kierunku skandynawistyka.

Prowadząca: Monika Przychodzeń Filolożka norweska, wykładowczyni na kierunku skandynawistyka.

  • Spotkanie z Biurem Rekrutacji 16:00–18:00, hol

Podczas spotkania dowiesz się o strukturze uczelni (kampus, wydziały i kierunki), zasadach rekrutacji oraz konkursach stypendialnych. Zaprosimy cię również na indywidualne spotkania w Biurze Rekrutacji.


opublikowano: 2024-07-02
Komentarze
 
Polityka Prywatności