17.07.2024, godzi. 17:00 i 18:00

Dzień Otwarty w Szkole Wnętrz i Przestrzeni SWP – 17 lipca 2024 r. (ŚRODA)

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Szkole Wnętrz i Przestrzeni SWP (stacjonarnie oraz online), podczas którego odbędzie się prezentacja kierunku oraz bezpłatne warsztaty.

  • 17:00 – STACJONARNIE: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni / Krakowskie Szkoły Artystyczne, ul. Zamoyskiego 52, Kraków

Wstęp wolny!

Podczas wydarzenia odbędą się również BEZPŁATNE WARSZTATY, abyś mógł/mogła lepiej poznać naszą ofertę edukacyjną oraz wykładowców. Zapisy na warsztaty prosimy przesyłać na adres e-mail: opendays@ksa.edu.pl , podając w treści swoje imię i nazwisko. W tytule e-maila prosimy zamieścić następujące informacje: „Dzień otwarty – warsztaty, 17,07, SWP”.

  • 18:00 – ONLINE: obowiązują zapisy!

Prosimy o zapisywanie się na Dzień Otwarty Szkoły Wnętrz i Przestrzeni SWP online poprzez adres mailowy: opendays@ksa.edu.pl, podając w treści swoje imię i nazwisko. W tytule e-maila prosimy zamieścić następujące informacje: „Dzień otwarty online, 17,07, SWP”. Po zapisaniu się, otrzymają Państwo w mailu zwrotnym szczegółowe informacje.

Spotkaj się z wykładowcami KSA, poznaj program nauki na kierunku Szkoła Wnętrz i Przestrzeni oraz dowiedz się, dlaczego warto studiować z KSA. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia już 17 lipca!


opublikowano: 2024-07-02
Komentarze
 
Polityka Prywatności