2024-03-08

Dzień Otwarty UMG

logo-Uniwersytet-300

Ciekawe wykłady, warsztaty, rozmowy ze studentami i wykładowcami, zwiedzanie laboratoriów i pokazy na symulatorach to wszystko już 8 marca 2024 roku w trakcie Dnia Otwartego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Największa uczelnia morska w Polsce otwiera swoje drzwi dla uczniów szkół średnich, w tym przyszłych maturzystów, którzy już 8 marca w godzinach 9:00 – 14:00 będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną, zasadami, terminami rekrutacji oraz warunkami studiowania.

Uniwersytet Morski w Gdyni posiada w swojej ofercie zarówno specjalności morskie, jak i lądowe. Nowością są kierunki związane z dynamicznie rozwijającą się branżą offshore.

Jeśli chcesz przekonać się o wyjątkowym charakterze naszej uczelni przyjdź na Dzień Otwarty.

Kiedy: 8 marca 2024 roku w godz. 9:00 – 14:00

Gdzie:
  • Budynek główny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, ul. Morska 81-87
  • Budynek Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego, al. Jana Pawła II 3

Co można zobaczyć?

Podczas Dnia Otwartego UMG nasi studenci oprowadzą wszystkich zainteresowanych po budynku dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem studiowania na naszej uczelni. Ponadto koła naukowe zaprezentują swoją działalność inspirując potencjalnych kandydatów i pokazując im, w jaki sposób będą mogli dodatkowo rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.

Podczas zorganizowanych tego dnia wykładów będzie można poczuć się jak student jednego z naszych wydziałów, chłonąc przyjazną atmosferę miejsca.

Dodatkowo uzyskać będzie można wyczerpujące informacje na temat rekrutacji, wymaganych dokumentów, terminów i wszelkich niezbędnych formalności, które należy spełnić, by dołączyć do grona naszych studentów.

Szczegółowy program Dnia Otwartego UMG pojawi się wkrótce na naszej stronie internetowej, umg.edu.pl.

data ostatniej modyfikacji: 2024-02-05 10:13:52
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności