2023-03-21

DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU ROLNICZEGO W KRAKOWIE

W pierwszy dzień wiosny, tj. 21 marca br., w godzinach od 9:00 do 15:00 odbędzie się Dzień Otwarty.

W godzinach od 9:00 do 11:50 w budynku Centrum Kongresowego URK (al. 29 Listopada 46) odbywać się będzie część ogólna Dnia Otwartego. W holu budynku znajdą się stoiska wydziałowe, na których pracownicy będą prezentować będą ofertę Uczelni. Zaplanowano przekaz online z Centrum Kongresowego URK.

W trakcie części ogólnej zaprezentowana zostanie oferta dydaktyczna wszystkich wydziałów Uniwersytetu: Rolniczo-Ekonomicznego, Leśnego, Hodowli i Biologii Zwierząt, Inżynierii Środowiska
i Geodezji, Biotechnologii i Ogrodnictwa, Inżynierii Produkcji i Energetyki, Technologii Żywności oraz Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej
. Zaprezentowane zostaną ponadto możliwości działalności w organizacjach studenckich, wyjazdów i praktyk zagranicznych, a także działalności artystycznej i kulturalnej w murach Uczelni. Zaplanowano także pokaz urządzeń, aparatury naukowej oraz eksponatów związanych z historią Uczelni, zorganizowany przez Bibliotekę Główną URK oraz prezentację 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11MBOT).

Wydarzenie otworzy uroczyście JM Rektor URK, dr hab. inż. Sylwester Tabor, prof. URK, a ofertę Uczelni pod hasłem „Jak studiować – to NATURALNIE u nas” przedstawi dr hab. inż. Andrzej Bogdał, prof. URK, Prorektor ds. Kształcenia. Prezentacje z Centrum Kongresowego będą transmitowane online.

Równolegle, w godz. od 10:00 do 15:00 na terenie kampusu zaplanowano zwiedzanie hali sportowej (al. 29 Listopada 58), Klubu Akademickiego „ARKA” (ul. Z. Klemensiewicza 3) oraz domów studenckich - DS. III oraz DS. IV (al. 29 Listopada 48c i 48b).

Z kolei w siedzibach poszczególnych wydziałów odbywać się będą warsztaty, wykłady i pokazy, na które obowiązuje rejestracja. 


data ostatniej modyfikacji: 2023-03-15 17:57:23
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności