Akademia Leona Koźmińskiego organizuje dzień otwarty studiów podyplomowych z obszaru zarządzania w sektorze zdrowia, który odbędzie się w formie online 6 września o godzinie 17:00.
Sprawdź jakie mamy dla Ciebie propozycje rozwoju!
Koźmiński MBA dla Kadry Medycznej
Kierownik: lek. Łukasz Wiech, MBA
Efektywne zarządzanie ochroną zdrowia stało się wyzwaniem XXI wieku na całym świecie. Zarządzanie w warunkach reformy polskiego systemu ochrony zdrowia wymaga uważnego śledzenia zmian, dokonywania wielu, często głębokich, przekształceń, ale zarazem stwarza nowe możliwości działania, daje pole dla inicjatyw i innowacji. Potrzebujemy liderów prowadzących swoje przedsiębiorstwa, „tańcząc w deszczu”. W spotkaniu uczestniczyć będzie i wygłosi wykład, jeden z wykładowców kierunku, dr Paweł Dobski. Porozmawiamy z nim o roli jakości w ochronie zdrowia.
Prawo Farmaceutyczne dla Biznesu
Kierownik: dr Anna Banaszewska
Prowadzenie działalności gospodarczej na rynku farmaceutycznym jest ściśle regulowane. W rezultacie budowanie skutecznych strategii wymaga nie tylko znajomości procesów, ale i przepisów dotyczących każdego etapu życia produktu leczniczego i suplementu diety.
Wiedza, umiejętności oraz doświadczenie to podstawa do tworzenia pożądanej pozycji rynkowej oraz budowania własnej pozycji na rynku pracy. Znajomość obowiązujących regulacji prawnych, praktycznych aspektów ich stosowania oraz wpływu na biznes w sektorze farmaceutycznym jest kluczowa.
W odpowiedzi na te potrzeby powstał kierunek Prawo farmaceutyczne dla biznesu, który na dzień otwarcia studiów jest pierwszym kierunkiem w Polsce, który kompleksowo traktuje: wytwarzanie, wprowadzanie do obrotu, obrót w tym: marketing i refundację leków oraz suplementów diety.
Prowadzenie i Monitorowanie Badań Klinicznych (wersja stacjonarna i wersja online)
Kierownik: lek. Łukasz Więch, MBA
Celem studiów jest nabycie przez słuchaczy kompetencji - wiedzy, umiejętności postaw, niezbędnych dla skutecznego prowadzenia i monitorowania badan klinicznych w myśl zasad Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP), z szerokim uwzględnieniem etycznych, prawnych i organizacyjnych warunków projektowania, prowadzenia i monitorowania badań klinicznych; w świetle odpowiednich, wiarygodnych danych i informacji epidemiologicznych, medycznych baz danych i publikacji źródłowych.
Zarządzanie projektami w badaniach klinicznych
Kierownik: Katarzyna Pieńczuk
Celem studiów jest przygotowanie do zarządzania projektami w sektorze farmaceutycznym (badania kliniczne) w oparciu o standardy PMI opisane w najnowszym wydaniu PMBOK® Guide oraz przekazanie wiedzy i umiejętności praktycznych niezbędnych do skutecznego planowania i nadzorowania projektu.
Liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się, wypełniając formularz.
Udział jest bezpłatny.