5-8.07.2022

Dni Otwarte w WSZ w Gdańsku

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku organizuje od 5 do 8 lipca Dni Otwarte.

Czego możesz się spodziewać w najbliższych dniach otwartych?
  • 5 lipcaporady i zabiegi kosmetologiczne, w tym: peeling dłoni połączony z masażem dłoni, a także badaniem poziomu nawilżenia skóry przed i po zabiegu wykonywane przez Studentki kierunku kosmetologia, pokaz makijażu o tematyce festiwalowej w wykonaniu Studentki kierunku kosmetologia, indywidualne konsultacje i masaże fizjoterapeutyczne z ogólnodostępnym pokazem masażu ze Studentami fizjoterapii.
  • 6 lipcaDIY zrób własny naturalny kosmetyk do pielęgnacji i zabierz go do domu oraz pokaz makijażu, w których tajniki wprowadzą Was Studentki kierunku kosmetologia. Ponadto Studenci fizjoterapii zaprezentują pokaz masażu, przeprowadzą quiz z wiedzy o zdrowiu, a także zaprezentują czego uczą się na zajęciach m.in. jazdy na wózkach inwalidzkich.

    Wśród atrakcji dla osób zainteresowanych dietetyką nie zabraknie także warsztatu z zajęć organoleptycznych dotyczących napojów energetyzujących. W trakcie warsztatów dowiecie się, na czym polega analiza sensoryczna żywności i dlaczego jest tak ważna w kreowaniu jakości produktów. Będziecie mieli okazję ocenić stopień lubienia napojów energetyzujących i poznacie ciekawostki na temat tych napojów. Warsztaty startują o godzinie 12:00 – zapisz się drogą mailową na adres promocja@wsz.pl
  • 7-8 lipcamasaże i konsultacje fizjoterapeutyczne ze Studentami fizjoterapii.

data ostatniej modyfikacji: 2022-07-04 11:29:44
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności