2022-07-04 17:00

Rekrutacyjne Q&A na UMCS

4 lipca o godzinie 17:00 na facebookowym profilu Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej odbędzie się webinar rekrutacyjny dla kandydatów na studia.

Jakie nowości czekają na tegorocznych kandydatów? W jaki sposób założyć konto w systemie rekrutacyjnym oraz zapisać się na wybrany kierunek? Co oznaczają komunikaty pojawiające się w systemie? W jaki sposób uczelnia dostosowuje swoją ofertę do wyzwań stawianych przez współczesny rynek pracy? Na jakie formy wsparcia może liczyć kandydat oraz student? 

Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas webinaru dla kandydatów na studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, który odbędzie się już dzisiaj o godz. 17:00 na facebookowym profilu UMCS

W live’ie udział wezmą nasi specjaliści Centrum Kształcenia i Obsługi StudiówBiura Rekrutacji oraz Centrum Promocji – opowiedzą o naszej uczelni oraz najistotniejszych kwestiach związanych z procesem rekrutacji. Podczas spotkania gość specjalny – dyrektor CKiOS Alicja Borzęcka-Szajner – zapozna Was z nowymi kierunkami studiów oraz szeroką ofertą wsparcia, które na każdym etapie kształcenia oferuje uczelnia. Dowiecie się jakiej pomocy udziela m.in. Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami i Wsparcia Psychologicznego UMCS. Prowadzący wydarzenie – Maciej (przedstawiciel Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz student International Relations) – porozmawia z gośćmi też o tym jak wziąć udział w procesie rekrutacji i postępować zgodnie z kolejnymi jej krokami. 

Niezwykle istotnym aspektem spotkania będzie wielkie Q&A! Przygotowaliśmy omówienie zagadnień, które najczęściej budzą wątpliwości wśród kandydatów. Przez cały czas do Waszej dyspozycji będzie czat, na którym możecie zadawać pytania – nasi pracownicy udzielą na nie odpowiedzi. 

Dodatkowo Kola podzieli się z Wami swoim akademickim doświadczeniem jako zagraniczny student w Lublinie, a Szymon pokaże jak łączy naukę na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki z pasją realizowaną w Klubie Uczelnianym Akademickiego Związku Sportowego – lekkoatletyką. PaulinaZarządu Uczelnianego Samorządu Studentów powie o Miasteczku Akademickim UMCS i tym co ciekawego można robić między zajęciami. Wspólnie z nami zajrzycie też do jedynego takiego miejsca w Polsce, czyli Akademickiego Centrum Kultury i Mediów Chatka Żaka, gdzie Paweł opowie w jak wiele atrakcji możecie włączyć się w ciągu roku. Na zakończenie słowo do kandydatów skieruje Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia – prof. Dorota Kołodyńska.


data ostatniej modyfikacji: 2022-07-04 10:42:51
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności