2022-05-18 15:30

DZIEŃ OTWARTY PSYCHOLOGII W WYŻSZEJ SZKOLE EUROPEJSKIEJ W KRAKOWIE

Już 18 maja br. Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie rozpoczyna cykl Dni Otwartych poszczególnych kierunków. Pierwszy Dzień Otwarty poświęcony będzie kierunkowi Psychologia. Wirtualne spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30.

To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy swoją przyszłość wiążą z pomaganiem innym w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Skorzystaj z okazji i porozmawiaj z naszymi wykładowcami, studentami oraz Działem Rekrutacji – poznaj nasze studia i uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania!

Harmonogram spotkania online:

  • 15:30 - wykład pt. "Zdrowie psychiczne dzieci, młodzieży, dorosłych"

Prowadząca: dr n. społ. Marlena Stradomska - suicydolog, psychoterapeuta, psycholog, wykładowca akademicki, kierownik placówki socjoterapeutycznej Towarzystwa Nowa Kuźnia w Lublinie, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oddział Lublin, trener, terapeuta w trakcie 4-letniego kursu w nurcie integratywnym (aktualnie na 3 roku). Specjalista w Interdyscyplinarnym Zespole Profilaktyki Zachowań Samobójczych, Życie Warte Jest Rozmowy.
Autorka cyklu darmowych poradników pomocowych „Strategie radzenia sobie w trakcie trwania pandemii i nie tylko” wydanych przy współpracy z Wydawnictwem Naukowym ArchaeGraph.

  • 16:30 - prezentacja kierunku poprowadzona przez Prodziekana ds. kierunku Psychologia i kierunku Zarządzanie Strategiczne mgr. Mateusza Barłoga, Q&A + czat z Działem Rekrutacji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i spotkajmy się online już 18. maja!

 Więcej o samym kierunku można znaleźć tutaj:  https://wse.krakow.pl/studia-i-stopnia/psychologia/

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/338011865066645

Dołącz do nas i pomóż sobie podjąć najlepszą decyzję o studiach w WSE! 


data ostatniej modyfikacji: 2022-05-11 15:18:05
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności