2020-09-02 17:00

Spotkanie informacyjne dotyczące programu Executive MBA w języku angielskim w ALK

Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na sesję informacyjną online dotyczącą programu Executive MBA w języku angielskim, która odbędzie się 2 września o godzinie 17:00.

Trwa rekrutacja na studia Executive MBA w j. angielskim. Już w październiku nasi słuchacze rozpoczną naukę w dwóch równoległych grupach w ramach tego programu. Możemy zaproponować Państwu grupę prowadzoną wyłącznie w języku angielskim oraz nitkę polską z częścią zajęć realizowanych w języku angielskim. Dzięki temu nasi kandydaci mogą wybierać wersję językową programu, w zależności od swoich potrzeb i planów rozwojowych. Executive MBA to jedyny program z Polski, który znajduje się w rankingu „Financial Times” wśród najlepszych studiów EMBA na świecie.

Angielska wersja odbywa się w ramach dłuższych, trzydniowych modułów, co z jednej strony wpłynie na ograniczenie liczby zjazdów do 17, a z drugiej – pozwoli na realizację całego programu w ramach  trzech semestrów. Pogram posiada także dodatkową opcję – możliwość rozszerzania nauki o jeden semestr i uzyskanie dyplomu Master’s degree in Management, który zajmuje 42. miejsce w Global Masters in Management Ranking publikowanym przez "Financial Times".

Organizatorzy zapraszają na sesję informacyjną online dotyczącą programu.

2 września, godz. 17.00

Zapisz się

Organizatorzy liczą, że ta forma studiów EMBA będzie interesująca dla kandydatów, dla których ważne jest budowanie networkingu i kompetencji menedżerskich w środowisku międzynarodowym, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkiego tego, co najlepsze w naszym EMBA.

data ostatniej modyfikacji: 2020-07-28 11:26:18
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności