Dni Otwarte na uczelniach

Miasto - woj.
2019-03-20

Dni Otwarte w UG - dzień III

Uniwersytet Gdański zaprasza wszystkich chętnych na Dni Otwarte, które odbędą się 15 oraz 19 i 20 marca 2019 roku.

Dzień otwarty Wydziału Biologii - 20 marca

Odwiedzając Wydział Biologii dowiesz się m.in. czy Helicobacter pylori i Homo sapiens to długotrwały związek czy przygoda na jedną noc, zobaczysz na czym polega mutacja i poznasz 10 największych mitów o mózgu. Przekonasz się na własne oczy dlaczego „plastic nie jest fantastic”, a także weźmiesz udział w koncercie rock’n’rollowego zespołu Deadly Plants.

Dzień otwarty Wydziału Chemii - 20 marca

Weź udział w warsztatach „Chemiczna podróż dookoła świata” i dowiedz się jak działają biokatalizatory. Posłuchaj wykładów takich jak np. „Chemia komputerowa – wirtualne eksperymenty”, „Czy wiesz jak mnie znaleźć?” czy „Substancje niebezpieczne w chemii”. Poznaj zakamarki laboratoriów, w których na co dzień studenci myślą nad wielkimi rzeczami!

Dni otwarte Wydziału Ekonomicznego - 19 i 20 marca

Dzień otwarty na Wydziale Ekonomicznym to przede wszystkim zwiedzanie z przewodnikiem nowoczesnej bazy dydaktycznej. Zajrzyj do laboratorium danych finansowych Thomson Reuters, laboratorium tradingowego OSTC, czy Centrum Komputerowo-Egzaminacyjnego ACCA. Porozmawiaj też ze studentami o ich doświadczeniach na wydziale i nie tylko.

Dni otwarte Wydziału Filologicznego - 15,19,20 marca

Weź udział w warsztatach o języku rosyjskim, mentalności Rosjan, realiach współczesnej Rosji, kulturze rosyjskiej. A może marzysz o byciu tłumaczem? O tym jak wygląda taka praca, dowiesz się na warsztatach „Siedzieć jak na… austriackim kazaniu – pułapki i ciekawostki z życia tłumacza”. Do tego przygotowaliśmy konkursy, zawody i konsultacje!

Dzień otwarty w Bibliotece Głównej - 20 marca

Odkryj z przewodnikiem zakamarki nowoczesnej Biblioteki Głównej UG! Przenieś się w magiczny świat książek i poznaj miejsce, w którym tysiące studentów spędzają dziesiątki godzin przygotowując się do kolokwiów i egzaminów. Pokoje cichej nauki, zbiory specjalne, a także aula senacka, ws której ważą się losy uczelni – to tylko wybrane punkty na trasie.


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-05 18:15:10
Komentarze

Przegląd uczelni w Polsce
boks_przeglad_uczelni.gif
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Centrum Biostruktury
miniatura
miniatura Akademia Leona Koźmińskiego

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220.gif
 
Polityka Prywatności