Dni Otwarte na uczelniach

Miasto - woj.
2018-10-25 17:00

Wieczór otwarty studiów podyplomowych TTT PBP w Collegium Civitas

Wieczór otwarty studów podyplomowych

Spotkanie otwarte dla osób zainteresowanych studiami podyplomowymi Train the trainer PbP odbędzie się 25 października o godzinie 17:00 w Collegium Civitas w Warszawie.

Jeśli chcesz
  • sprawdzić czy te studia są dla Ciebie
  • poznać wykładowców
  • zadać pytania i uzyskać odpowiedzi
  • pracować z grupami
  • zapraszać do przestrzeni dzielenia się PbP

koniecznie zarezerwuj sobie czas w czwartek 25 października i spotkaj się z nami. Zapraszamy na spotkanie otwarte dla osób zainteresowanych studiami podyplomowymi Train the trainer PbP.

Studia skierowane są do osób pragnących nabrać poczucia pewności siebie w dzieleniu się Porozumieniem bez Przemocy z innymi – grupy empatii, grupy praktykujące, warsztaty i szkolenia; trenerów, coachów, facylitatorów, mediatorów, terapeutów, nauczycieli, menedżerów pragnących poszerzyć swoje kompetencje trenerskie w oparciu o podejście NVC; trenerów rozważających rozpoczęcie międzynarodowego procesu certyfikacji przyznawanej przez organizację Center for Nonviolent Communication (www.cnvc.org); osób znających podejście Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication NVC) Marshalla B. Rosenberga (wymagane min. 20 dni udziału w zajęciach, jako uczestnik, z certyfikowanym trenerem).


data ostatniej modyfikacji: 2018-10-11 14:56:15
Komentarze

Przegląd uczelni w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
boks_przeglad_uczelni.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku - 8
miniatura

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220.gif
 
Polityka Prywatności