2018-07-05

Dzień Otwarty kierunków medycznych w SAN w Łodzi

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi organizuje Dzień Otwarty kierunków medycznych, który odbędzie się 5 lipca w siedzibie kampusu medycznego przy ul. Gdańskiej 121/123 w Łodzi.

Atrakcje dla uczestników:

  • Pokaz technik iniekcyjnych dla adeptów sztuki pielęgniarstwa

Pielęgniarstwo jest jednym z zawodów wysokiego zaufania społecznego, niezwykle cennych i poszukiwanych na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Podstawą wykonywania zawodu jest umiejętność pracy z pacjentem, nastawienie na jego potrzeby zdrowotne, a także szeroki zakres działań profilaktycznych i manualnych. Technikami kojarzącymi się ściśle z zawodem są zastrzyki domięśniowe, podskórne i dożylne, które w czasie naszego spotkania, chcielibyśmy Państwu zaprezentować przy użyciu fantomów do treningu pielęgniarskiego.

  • Porady kosmetologiczne w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniach, podczas których poznacie Państwo podstawowe zasady pielęgnacji skóry twarzy i ciała, przy użyciu profesjonalnego sprzętu jakim dysponuje nowoczesny gabinet kosmetologiczny. Pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego podologa będziecie Państwo mieli okazję zdobyć wiedzę na temat prawidłowej pielęgnacji stóp. Pracownia wizażu zaproponuje wyszukane techniki makijażu.

  • Pokaz unikalnej techniki diagnostyki zaburzeń równowagi i koordynacji ruchów z wykorzystaniem platformy stabilometrycznej

Zawroty głowy i zaburzenia równowagi wymagają interdyscyplinarnego podejścia lekarzy wielu specjalności medycznych i fizjoterapeutów. Jedną z technik diagnostyczno-rehabilitacyjnych jest platforma stabilometryczna, która służy do oceny równowagi pacjentów i jest ważnym elementem wyposażenia profesjonalnej poradni rehabilitacyjnej. W czasie spotkania nasi fizjoterapeuci pokażą jak poprawić sprawność chorego z wieloma dysfunkcjami ortopedycznymi, neurologicznymi czy laryngologicznymi.

W czasie spotkania będą mogli Państwo spotkać się z wykładowcami oraz zwiedzić sale wykładowe i ćwiczeniowe.

Dla uczestników został przewidziany konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. bony na zabieg kosmetologiczny lub masaż w centrum medycyny, kosmetologii i fitness Medkos.


data ostatniej modyfikacji: 2018-06-27 11:23:26
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności