Dni Otwarte na uczelniach

Miasto - woj.
2018-05-18 10:00

Drzwi Otwarte Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Chciałbyś pracować w nowoczesnej firmie meblarskiej, zostać konserwatorem zabytków drewnianych, projektantem mebli, a może w planach masz założenie własnej firmy drzewnej? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań jest pozytywna to  zapraszamy na Drzwi Otwarte Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, które odbędą się w piątek, 18 maja od godz. 10:00.

Wydarzenie to będzie doskonałą okazją dla przyszłych studentów, aby dowiedzieć się jak najwięcej o miejscu, z którym planują związać kilka najbliższych lat swojego życia. Poznać będzie można zasady rekrutacji i warunki studiowania oraz wziąć udział w tematycznych zajęciach warsztatowych w salach ćwiczeń i laboratoriach Wydziału. Zajęcia odbędą się w formie: eksperymentów z drewnem, warsztatów projektowych czy badań powierzchni mebli.

Podczas spotkania oprócz zwiedzania Wydziału będzie można poznać perspektywy zawodowe czekające po ukończeniu danego kierunku studiów, dowiedzieć się, jak radzą sobie na rynku pracy absolwenci oraz uzyskać informacje, czym najlepiej kierować się przy wyborze studiów. Na wszystkie pytania chętnie udzielą odpowiedzi pracownicy akademiccy oraz studenci Wydziału, którzy są niewątpliwie najlepszym źródłem informacji dla swoich młodszych kolegów.


data ostatniej modyfikacji: 2018-05-10 14:38:06
Komentarze

Przegląd uczelni w Polsce
WSEiTszczecin_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220.gif
 
Polityka Prywatności