Dni Otwarte na uczelniach

Miasto - woj.
miejscowość
2018-04-21

DZIEŃ PSYCHOLOGII NA UMK

„Dzień Psychologii” odbędzie się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w sobotę 21 kwietnia 2018 r. (w godz. 11:00-18:30).

Wydarzenie jest adresowane do wszystkich zainteresowanych studiami psychologicznymi na UMK. Jak zapewniają organizatorzy z Katedry Psychologii UMK, będzie można można posłuchać, zobaczyć, a nawet dotknąć wszystkiego co interesujące w psychologii.

Uczestnicy będą mieli również okazję by zapoznać się z ofertą specjalizacji na kierunku psychologia na UMK, zktórych część jest unikatowa, można je studiować tylko na UMK w Toruniu. Zaplanowano cykl wykładów, które będą miały miejsce w Collegium Humanisticum UMK przy ul. Bojarskiego 1. Wśród nich m.in. "Dlaczego (nie)wierzymy w zmiane klimatu?" dr. Adriana Wójcika, prodziekana Wydziału Humanistycznego UMK; "Po czym poznać, że ktoś nadaje się na psychologa?" prof. Macieja Trojana; "Jak zajrzeć do umysłu innych zwierząt?" mgr Julii Sikorskiej, "Na tropie własnego Ja" dr. Łukasza Miciuka etc.

Ostatnie wystąpienie pt. "Czy Toruń ma genius loci?", które wygłosi kierownik Katedry Psychologii UMK prof. dr hab. Maria Lewicka, odbędzie się w głównej siedzibie Wydziału Humanistycznego UMK, tzw. Harmonijce przy ul. Fosa Staromiejska 1a (sala IX). Prelekcja zostanie poprowadzona w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki. Rozpocznie się o godz. 17:00.

Szczegółowy program "Dnia Psychologii"

Oprócz wykładów w programie "Dnia Psychologii" na UMK znalazły się także spotkania studentów tego kierunku z kandydatami na studia (w godz. 13:30-15:00 w holu głównym Collegium Humanisticum UMK).

Wstęp na wszystkie imprezy w ramach "Dnia Psychologii" jest wolny.


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-20 10:34:07
Komentarze

Przegląd uczelni w Polsce
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
 
Polityka Prywatności