2018-04-14

Dzień otwarty w WST

Wyższa Szkoła Techniczna zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się 14 kwietnia w siedzibie uczelni przy ul. Rolnej 43 w Katowicach.

Trochę naukowo, trochę rozrywkowo organizatorzy przedstawią "w pigułce" smak studenckiego życia. Przyszłym studentom otworzą drzwi sal wykładowych, laboratoriów oraz pracowni warsztatowych, w których prowadzone są zajęcia.

Zainteresowani studiami będą mogli uczestniczyć wykładach oraz warsztatach modowych, graficznych bądź rysunkowych, które specjalnie na ten dzień przygotowano dla gości. Wszystkie wykonane projekty zostaną ocenione przez kadrę akademicką, a najciekawsze - nagrodzone.

Uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli do swojej dyspozycji punkt informacyjny, stoiska kierunków i kół naukowych. Każdy będzie mógł tego dnia spotkać się i porozmawiać z wykładowcami oraz studentami Uczelni. To jedyna okazja, by dowiedzieć się więcej na temat studiów, prowadzonych kierunków, wykładanych przedmiotów i zajęć praktycznych, a także perspektyw zawodowych po ukończeniu nauki.

data ostatniej modyfikacji: 2018-04-11 13:56:38
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
nowe_media_220x300.jpg
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Pracownia Technologii Żywności - 1
miniatura Kampusu WSB we Wrocławiu - 1

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
 
Polityka Prywatności