Dni Otwarte na uczelniach

Miasto - woj.
miejscowość
2018-04-14

Dzień otwarty w WST

Wyższa Szkoła Techniczna zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się 14 kwietnia w siedzibie uczelni przy ul. Rolnej 43 w Katowicach.

Trochę naukowo, trochę rozrywkowo organizatorzy przedstawią "w pigułce" smak studenckiego życia. Przyszłym studentom otworzą drzwi sal wykładowych, laboratoriów oraz pracowni warsztatowych, w których prowadzone są zajęcia.

Zainteresowani studiami będą mogli uczestniczyć wykładach oraz warsztatach modowych, graficznych bądź rysunkowych, które specjalnie na ten dzień przygotowano dla gości. Wszystkie wykonane projekty zostaną ocenione przez kadrę akademicką, a najciekawsze - nagrodzone.

Uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli do swojej dyspozycji punkt informacyjny, stoiska kierunków i kół naukowych. Każdy będzie mógł tego dnia spotkać się i porozmawiać z wykładowcami oraz studentami Uczelni. To jedyna okazja, by dowiedzieć się więcej na temat studiów, prowadzonych kierunków, wykładanych przedmiotów i zajęć praktycznych, a także perspektyw zawodowych po ukończeniu nauki.

data ostatniej modyfikacji: 2018-04-11 13:56:38
Komentarze

Przegląd uczelni w Polsce
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSIiZ - strefa studenta
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
miniatura

Nauka języka za granicą
 
Polityka Prywatności