Dni Otwarte na uczelniach

Miasto - woj.
2017-09-27

UŚ zaprasza na Dzień otwarty Wydziału Filologicznego

Dzień otwarty Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się 27 września 2017 roku w siedzibie Wydziału przy placu Sejmu Śląskiego 1.

W programie Dnia otwartego zaplanowano blisko 50 warsztatów i wykładów, powtórki maturalne, gry edukacyjne, escaperoom, geocaching i quizy. Uczestnicy będą mogli wybierać spośród szerokiej oferty zajęć dotyczących polskiej i światowej literatury, języka polskiego i języków obcych oraz wiedzy o kulturze czy z zakresu informacji naukowej i bibliotekoznawstwa, ale także praktycznych szkoleń z zakresu dziennikarstwa, kreatywnego pisania czy technik autoprezentacji. Uczniowie będą też mogli porozmawiać z przedstawicielami działających przy Wydziale Filologicznym kół naukowych oraz uzyskać informacje dotyczące zasad rekrutacji na poszczególnych kierunkach, warunków studiowania i przebiegu studiów.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem: https://goo.gl/forms/ZkAYweLlO2SJLhZT2. Liczba miejsc na poszczególne zajęcia jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program

data ostatniej modyfikacji: 2017-09-18 13:59:42
Komentarze

Przegląd uczelni
w Polsce
uns_220.gif
UG_220_ok.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Labolatorium biznesu
miniatura studenci

Nauka języka za granicą
EF_220.gif