2017-02-20

Dzień Otwarty w SGGW

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 20 lutego 2017 roku w Auli Kryształowej przy ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie. Start o godzinie 11:00.

Wszystkich uczniów, których czeka podjęcie ważnej decyzji - jakie przedmioty zdawać na maturze oraz jaką uczelnię i kierunek studiów wybrać SGGW zaprasza 20 lutego na Dzień Otwarty dla kandydatów na studia.

Kandydaci na studia będą mieli możliwość porozmawiania bezpośrednio ze studentami poszczególnych kierunków, a także z nauczycielami akademickimi. To najlepszy sposób, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się jak się studiuje na najlepszej uczelni przyrodniczej w kraju. Maturzyści otrzymają także informatory i materiały informacyjne o kierunkach studiów. Młodzież otrzyma pełną informację o kierunkach studiów, wydziałach i zasadach rekrutacji. Tym kandydatom, którzy nie będą mogli osobiście przyjechać do Warszawy, uczelnia jak co roku przygotowała wirtualną wycieczkę po całym kampusie. Wystarczy kliknąć w odpowiedni baner na głównej stronie www.sggw.pl i można rozpocząć wirtualny spacer po uczelnianym kampusie. Uczelnia prowadzi także profile na portalach:

Facebook - www.facebook.com/SGGW.Warszawa
oraz YouTube www.youtube.com/user/SGGWWULStv

Dzień Otwarty dla kandydatów na studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 20 lutego (sobota) br. od godziny 11.00 w Auli Kryształowej przy ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie.

data ostatniej modyfikacji: 2016-12-22 12:10:38
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
przeglad_uczelni_boks_220.gif
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura KWSPZ - 6
miniatura Uniwersytet Jagielloński

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
 
Polityka Prywatności