2016-03-16

Dzień Otwarty studiów podyplomowych w WSB w Gliwicach

Przedstawiciele firm, punkty pośrednictwa pracy i doradcy zawodowi – wszyscy w jednym miejscu, z okazji II Targów Pracy i Dnia Otwartego studiów podyplomowych, organizowanych w auli Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Przedsięwzięcie zaplanowano na 16 marca. Organizuje je Akademickie Biuro Karier i Rozwoju gliwickiego Wydziału.

To już druga edycja. Poprzednia - organizowana w ubiegłym roku - cieszyła się tak duży zainteresowaniem, że postanowiono to wydarzenie organizować cyklicznie.

Podczas tegorocznego spotkania nie zabraknie ofert pracy, praktyk i staży. Będą warsztaty tematyczne, konsultacje z przedstawicielami firm i doradcami zawodowymi. Ponadto będzie można zasięgnąć informacji i ofercie edukacyjnej Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, zwłaszcza w zakresie studiów podyplomowych, kursów i szkoleń - informuje Natalia ULANOWICZ, specjalista ds. studenckich karier i praktyk.

Tego dnia warto zabrać ze sobą swoje dokumenty aplikacyjne i skonsultować je ze specjalistami. Targi rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają trzy godziny. Wstęp jest wolny!

Więcej informacji: http://www.wsb.net.pl/aktualnosci/targi-pracy-i-dzien-otwarty-w-gliwicach

O WSB w Gliwicach


data ostatniej modyfikacji: 2016-02-25 08:59:49
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności