2014-03-14

Drzwi Otwarte - Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach WSB

Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach przy Wyższej Szkole Bezpieczeństwa zmienił w ostatnim czasie swoją siedzibę. Okazały budynek mieści się w samym centrum Gliwic, przy ul. Piłsudskiego 9.
O lokalowej zmianie perspektywy Uczelnia informowała już wielokrotnie. Teraz jest w końcu szansa, by nową siedzibę zobaczyć. Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach już w najbliższy piątek – 14.03.2014 r. organizuje drzwi otwarte.

oza zwiedzaniem nowej akademickiej przestrzeni oraz udziałem w specjalnie zaaranżowanych wykładach, będzie też można zapoznać się z ofertą edukacyjną, jak i złożyć dokumenty na studia w Punkcie Informacyjno - Rekrutacyjnym z racji wydłużonego do 31 marca naboru. Przed zainteresowanymi wystąpi Komendant WKU w Gliwicach, który wypowie się na temat powinności obywatelskich wobec państwa. Będzie można również wysłuchać Komendanta Komisariatu Policji

w Pyskowicach, który zaprezentuje aspekty pracy policjanta w kontekście bezpieczeństwa publicznego. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami, a każdy kto odwiedzi tego dnia Wydział, otrzyma drobny upominek.

Dzień otwarty to również świetna okazja do zawarcia nowych znajomości i zasięgnięcia opinii starszych kolegów - żaków oraz pierwszego "starcia" z kadrą dydaktyczną, która tego dnia stanie po drugiej stronie katedry, przygotowana na najtrudniejsze pytania przybyłych gości.

Organizatorzy wydarzenia będą do dyspozycji odwiedzających dostępni w godz. od 9.00 do 14.00.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej: http://www.wsb.net.pl


data ostatniej modyfikacji: 2014-03-13 16:50:59
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
Ignatianum_wielka_wiedza.jpg
WSB_przeglad_uczelni.jpg
WSPA_online_220.png
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220.gif
 
Polityka Prywatności