2020-09-10 17:00

Dzień otwarty studiów magisterskich i podyplomowych w obszarze logistyka

Zapraszamy na dzień otwarty online dla kandydatów na studia magisterskie i podyplomowe z obszaru logistyki i łańcuchów dostaw w Akademii Leona Koźmińskiego, połączone z zajęciami z firmą Amazon oraz EY na temat nowoczesnych rozwiązań i cyfryzacji w branży logistyki w branży logistyki.

Obecne uwarunkowania gospodarcze, globalizacja procesów biznesowych, sprzedaży, produkcji i zaopatrzenia determinowane są przez stale rosnące zapotrzebowanie na praktyczną i skonkretyzowaną wiedzę menedżerską z zakresu zarządzania logistyką i łańcuchami dostaw.

Znaczenie logistyki i zarządzania łańcuchami dostaw stale rośnie. Logistyka dziś to kluczowy czynnik zarządzania, a zatem warto inwestować swój czas w specjalistyczne programy, które pomogą w zdobyciu kompetencji i umiejętności niezbędnych do budowania przewagi konkurencyjnej w czasach zjawisk z rodzaju czarnych łabędzi i VUCA.

Znajomość specjalistycznych technik i metod może przyczynić się do znacznego zredukowania kosztów operacyjnych prowadzonej działalności w dynamicznym i zmiennym oraz nieprzewidywalnym otoczeniu, które wymaga elastycznych, odpornych i zrównoważonych łańcuchów dostaw.

Zapraszamy na dzień otwarty online dla kandydatów na studia podyplomowe i magisterskie z obszaru logistyki.

Podczas naszego spotkania w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

 • zaprezentujemy podyplomowe studia z obszaru logistyki i łańcuchów dostaw
 • zaprosimy Państwa na zajęcia Nowoczesne rozwiązania logistyczne na przykładzie firmy Amazon oraz Cyfryzacja w łańcuchu dostaw, czyli co robią tablety na hali produkcyjnej.
 • będzie można porozmawiać z kierownikami i opiekunami studiów

Agenda spotkania:

 • 17.00 – Powitanie
 • 17.10 – Zajęcia merytoryczne Nowoczesne rozwiązania logistyczne na przykładzie Firmy Amazon, Cezary Pieczetowski, Amazon
 • 17.30 – Zajęcia merytoryczne Cyfryzacja w łańcuchu dostaw, czyli co robią tablety na hali produkcyjnej, Marta Cicholska, Supply Chain & Operations, EY
 • 17.50 – Wystąpienie kierownika merytorycznego i przedstawienie programu studiów podyplomowych i MBA. Sesja pytań i odpowiedzi.
 • 18.00 – Zakończenie spotkania

Kandydaci na studia II stopnia zostaną zaproszeni do zadawania pytań w grupach na Facebooku.

Będą z nami:

 • prof. ALK dr hab. Sebastian Jarzębowski, opiekun merytoryczny studiów w zakresie Logistics&Supply Chain Management na studiach II stopnia Master in Management oraz studiów MBA Logistyka i łańcuchy dostaw
 • dr Mirosław Antonowicz, opiekun merytoryczny studiów magisterskich zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw oraz studiów podyplomowych Logistyka w zarządzaniu oraz Zarządzanie zakupami
 • przedstawiciele partnerów naszych studiów, tj. OptiBuy, Amazon oraz Ernst&Young (EY)

Spotkanie odbędzie się 10 września 2020 r. o godz. 17.00 w formule online, a udział w nim jest bezpłatny.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/logistyka_ALK_dzien_otwarty_2020_FB


data ostatniej modyfikacji: 2020-09-04 14:32:52
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności