2013-02-08

Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Gliwicach

Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Gliwicach

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa już po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kandydatów i otwiera dla nich swoje podwoje. To dobra okazja, by przed podjęciem decyzji o studiach, poznać swoją przyszłą Uczelnię od kuchni.

Jako pierwszy Dzień Otwarty organizuje Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach. Atrakcji dla odwiedzających z pewnością nie zabraknie. Poza prezentacją oferty edukacyjnej zaplanowano ciekawe spotkania. O pracy policjanta w kontekście bezpieczeństwa publicznego opowie Krzysztof Lewicki - czynny funkcjonariusz Policji. Będzie też można wysłuchać porad z zakresu zasad zdrowego żywienia, z którymi zaznajomi dietetyk Monika Pietrowska. Natomiast higieniczne i bezpieczne zasady pracy przybliży inspektor BHP - Piotr Lietz.

Ponadto przewidziano loterię, konkurs z nagrodami, punkt informacyjno - rekrutacyjny i cały szereg promocji, dzięki którym możliwe będzie obniżenie kosztów czesnego. Na tym jednak nie koniec! Dla każdej osoby, która podczas Dnia Otwartego zapisze się na studia w gliwickim wydziale, składając jednocześnie komplet dokumentów, przewidziano semestr studiów gratis!

Dzień Otwarty w Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach przy ul. Studziennej 3 zaplanowano już w najbliższy piątek - 8 lutego, w godz. od 11.00 do 17.00.

Podobna inicjatywa planowana jest w siedzibie głównej Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu i w Wydziale Studiów Społecznych w Gdańsku. Tam już niebawem będzie można zwiedzać mury uczelni i korzystać z atrakcji, jakie przygotują. Szczegóły już wkrótce na http://www.wsb.net.pl/do1

data ostatniej modyfikacji: 2013-02-06 15:27:51
Komentarze
 
Polityka Prywatności