2012-03-26

Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu

Strona www: www.wsb.torun.pl
Miasto: Toruń

26 marca to „Dzień Otwarty” WSB w Toruniu. W ramach tego wydarzenia uczniowie, którzy już wkrótce staną przed wyborem szkoły wyższej będą mieli okazję poznać nie tylko wykładowców Bankowej, ale i studentów różnych kierunków, z którymi będą mogli porozmawiać o różnych stronach życia studenckiego w WSB.

Członkowie studenckiego Samorządu opowiedzą o imprezach i inicjatywach studenckich, a sportowcy z uczelnianego klubu AZS o możliwościach, z jakich korzystają studenci-sportowcy.

Z kolei pracownicy uczelni opowiedzą przyszłym studentom o procedurze rekrutacyjnej, a także o działalności Biura Karier: szkoleniach, doradztwie zawodowym, stażach i praktykach zawodowych. Uczniowie i nauczyciele będą mieli również okazję zobaczyć, jak wygląda studencka przedsiębiorczość w praktyce - przyjrzą się, jak funkcjonują firmy o różnych profilach założone w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

To pierwsza od kilku lat impreza o takim charakterze, którą organizuje WSB w Toruniu. Chcemy, aby przyszli studenci mogli bliżej poznać uczelnię i nasze kierunki studiów, miedzy innymi poprzez cykl zaplanowanych na ten dzień warsztatów. Dla osób zainteresowanych kierunkami ekonomicznymi (Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie) przygotowaliśmy zajęcia zatytułowane: "Jak odkryć w sobie przedsiębiorcę?" czy "Licho nie śpi - ubezpiecz się na wakacje", a dla zainteresowanych studiami w zakresie Turystyki - wykłady podróżnika dr Zdzisława Preisnera, który podzieli się wybranymi opowieściami z podróży po 130 krajach na całym świecie.

Są jeszcze ostatnie miejsca na warsztaty i wykłady. Szczegóły na www.wsb.torun.pl


data ostatniej modyfikacji: 2012-03-22 15:05:35
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
Ignatianum_wielka_wiedza.jpg
boks.jpg
wseit_boks.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSZOP
miniatura UMCS
miniatura studenci UMK

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
 
Polityka Prywatności