Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Dni Otwarte na uczelniach

Miasto - woj.
2017-01-21

ALK zaprasza na MBA Open Day

MBA Open Day w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się 21 stycznia 2017 roku. Jeśli myślisz o studiach MBA skorzystaj z okazji, aby przekonać się, jak wygląda nauka na jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

Studia Master of Business Administration uznawane są na całym świecie za najbardziej prestiżowy i efektywny sposób kształcenia managerów o bogatym dorobku zawodowym. Dzięki nim można poznać i skonfrontować własne know-how z doświadczeniem oraz wiedzą innych osób z różnych branż. Synergia wielu narzędzi, z dziedzin pozornie niepokrewnych, sprzyja rozwojowi i przyczynia do sukcesu zawodowego. Już 21 stycznia, dzięki "MBA Open Day" w Koźmińskim, będzie można sprawdzić, jak wygląda edukacja managerska w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

Osoby piastujące kierownicze stanowiska "stawiają sobie wysoko poprzeczkę", dążąc często do doskonałości. Realizacja tego zamierzenia wymaga stałego podnoszenia kompetencji oraz poszerzenia perspektywy biznesowej. Dlatego na drodze do spełnienia zawodowego niezwykle przydatne okazują się interdyscyplinarne w swej naturze studia MBA.

- Warto inwestować we własny rozwój. Kontynuowanie edukacji na studiach MBA pod okiem wybitnych praktyków pomoże zdobyć nowe doświadczenie oraz wyraźnie wzmocnić kompetencje, które pozwolą osiągać jeszcze lepsze rezultaty biznesowe, a co za tym idzie, wzrost zarobków - wyjaśnia Małgorzata Oświata, Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju w Akademii Leona Koźmińskiego.

Akademia Leona Koźmińskiego w swojej ofercie edukacyjnej posiada bogatą ofertę studiów MBA. Programem najbardziej ogólnym i uniwersalnym jest Executive MBA, notowany w pierwszej 100-tce najlepszych programów MBA na świecie według rankingu "Financial Times". ALK ma w swoim portfolio również specjalistyczne kierunki MBA przystosowane do potrzeb różnych branż. Są to m.in.: "MBA Finanse", "MBA IT", "MBA dla kadry medycznej", "MBA dla inżynierów" czy "MBA HR". Zapisy trwają do 3 lutego 2017 roku. Start studiów już w połowie marca.

Osoby, rozważające kształcenie MBA, będę miały okazję szczegółowo poznać program studiów, porozmawiać z wykładowcami, biorąc udział w "MBA Open Day", który odbędzie się 21 stycznia 2017 roku, w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego, przy ul. Jagiellońskiej 57/59 w Warszawie. Podczas spotkania, dzięki dwóm prelekcjom charyzmatycznych wykładowców, będzie można zobaczyć, jak wyglądają zajęcia na studiach MBA w Koźmińskim. Nikolay Kirov opowie o negocjacjach i budowaniu relacji w biznesie, a dr Paweł Wnuczak podejmie tematykę finansową, pochylając się nad pytaniem: Jak zwiększyć wartość przedsiębiorstwa?

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach "Financial Times".

Szczegółowe informacje na temat kierunków studiów MBA można znaleźć pod adresem: http://www.kozminski.edu.pl/mba.

Zapisy na "MBA Open Day" w Akademii Leona Koźmińskiego są możliwe pod adresem: http://www.kozminski.edu.pl/mbaday/


data ostatniej modyfikacji: 2016-12-29 15:24:41
Komentarze

Aktualizacje i nowe wpisy proszę przesyłać na 


Szkoły policealnePrzegląd uczelni
w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura geodezja
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą